פורום תקשור וחוצנים

מנהלת פורום - ניקה גלור
מנהלת פורום - ניקה גלור

נולדתי עם יכולות מיוחדות. ידעתי מה נכון לעשות ואיך. הענקתי עצות שהתגלו כטובות ומועילות.

עם התבגרותי הבנתי כי אני מתקשרת למדתי איך להביא את היכולת הזו לפן מקצועי באמונות

שלי כאשר אנו מקבלים מתנות של ידע. נכון להעניק אותם.

הוסף שאלה
מירי יהושוע
09/10/2011 11:52:04

שלום אני מנסה שנה להקלט להריון . מתי זה יקרה ???
תודה על המענה מירי .
פרטים -
מירי יהושוע 5.1.81 נועם יהושוע 19.8.81
אימי דינה
אימו זוהרה.

ניקה גלור
09/10/2011 17:43:11

שלום לך מירי יהושע
הבאת ילד לעולם מחייבת שיתוף פעולה והסכמה של 3 נשמות,
שלך, של אב הילד ושל הילד.
ממליצה לכם לעבור תהליך בו תזמינו את הנשמה שתהיה מוכנה להיוולד לכם ותצהירו על רצונכם להיות לה להורים.
אך לפני התהליך הזה כדאי לבדוק את יכולותיכם הגופניות ונכונותכם להביא ילד לעולם.
נראה שיש לכם שיעור כאן בהקשר של רצונותיכם האמיתיים מול רצון הסביבה שלכם התבוננו בתוככם ובקשו להבין מה אתם חשים מבפנים בהקשר הזה.
בהצלחה לכם
גלור ניקה

* התשובות אינם מהוות יעוץ רפואי.
מירב
06/10/2011 11:43:57

שלום לך ניקה
נישואיי במשבר , כרגע בעלי ישן אצל הוריו , האם את צופה חזרה שלנו ומתי ? אשמח לכל מידע שיכול להאיר לי את המצב תודה מראש על זמנתך מירב ממן בת דליה 21-2-81 רועי ממן בן אבלין 27-4-81

ניקה גלור
06/10/2011 13:47:22

שלום לך מירב
נושא נישואים הינו נושא מורכב כי מדובר בשני אנשים בעלי רצונות עצמאיים ולכן תשובה חד משמעית לא יכולה להתקיים בהקשר הזה.
יחד עם זאת חשוב לי לציין כי תמיד יש כמה אפשרויות עתידיות הכל עניין של בחירה ובמקרה שלך מדובר בבחירה משותפת.
נראה שמתקיים כעס שאצור בבן זוגך שהוא לא מצליח להשתחחר ממנו ולכן הוא עזב את ביתכם כדי להיות עם עצמו ולעשות החלטות מתוך שקט שהוא זקוק לו.
הצעתי לך בדקי אם הוא מוכן לפנות ליועץ מקצועי יחד איתך כדי שיעזור לכם לגשר
בניכם
שנה טובה לך ולבני ביתך וגמר חתימה טובה
ניקה גלור

* התשובות אינם מהוות יעוץ רפואי.
הרשמה למועדון חברים:
שתף -
הוסף למעודפים שתף ב google שתף ב LinkedIn שתף בטוויטר שתף בפייסבוק שלח לחבר Add this
תרגום -  עברית | אנגלית | צרפתית | ערבית | רוסית