אודותינו

הוליסטי-כאן נוסדה בכדי לתת שרות ובית חם למטפלים ולקוחות בתחום הרפואה האלטרנטיבית והמשלימה לגווניה כולל מטפלים, קוסמטיקאיות וכל הפועלים בתחום הכושר והבריאות של הגוף והנפש.

בכדי ליעל את מערך הפרסום של כל אחד מהעוסקים בו בקלות ובמחיר השווה לכל כיס.

החלטנו לבנות את הפורטל המושלם שיכלול בתוכו את כל מה שעוסק בתחום הרפואה המשלימה לגווניה, צריך להציג בפני לקוחותיו לרבות: שם העסק, תחומי עבודה, מפת הגעה, הצגת תעודות, הצגת גלריות- וידאו ותמונות ואפילו שידורים ישירים מהבית או העסק שמאפשרים להציג את עצמכם או לתת הרצאות / שיעורים בוידאו בשידור חי לכל לקוחותיכם (והכל במחשבה שאין לכם מושג בתחום המחשבים או הטכנולוגיה).

הממשק קל ונוח מאוד לשימוש ומלווה בסרטוני הדרכה בעברית על כל נושא שאתם עלולים לשאול באתר, החל מתהליך הרשמה ועד להכנסת תכנים, סרטוני וידאו, תמונות ועד לתפעול שידור ישיר ממצלמת האינטרנט שלכם.

בפורטל קיימת מערכת רשת חברתית לתקשורת בין מטפלים למטפלים ובין מטפלים ללקוחות.

בכפוף לפורטל הוקמה חנות המוצרים הוליסטיק שופ שנועדה להשלים את המערך המושלם של נתינת השירות לבעלי העסקים וללקוחות. בחנות תמצאו מגוון רחב של מוצרים כגון: מיטות טיפולים, שמני עיסוי, נרות עיסוי, ספרי לימוד, קריסטלים, סבונים טבעיים, חמאות שיאה, תליוני קבלה ועוד...

אנחנו כאן בשבילכם: לכל בקשה, הצעה, הערה או פידבק בתקווה להפוך את שהייתכם כאן לטובה נעימה וכייפית עם קבלת כל הציפיות שלכם, גם מצד נותני השירות וגם מצד המקבלים אותו.

 

בתקווה להגשמה

צוות הוליסטי-כאן

הרשמה למועדון חברים:
שתף -
הוסף למעודפים שתף ב google שתף ב LinkedIn שתף בטוויטר שתף בפייסבוק שלח לחבר Add this
תרגום -  עברית | אנגלית | צרפתית | ערבית | רוסית