פורום הרזיה ללא דיאטה

מנהלת פורום - ניקה גלור
מנהלת פורום - ניקה גלור

מטפלת בשיטה "הרזיה ללא דיאטה" - סוד השיטה הוא השילוב בין הגוף, הנפש ואנרגיה.

כאשר השינוי נעשה בכל הרבדים שלנו אנו יכולים להגיע לאיזון טבעי עמו נולדנו וכך לצאת ממעגל

הדיאטות ולחיות בחופש. לאחרונה הופעתי בתכנית תחקיר של דני קושמרו בערוץ 2 בנושא הרזיה,

שם רואים מטופלת שירדה 13 ק"ג ממשקלה ללא דיאטה, מעניין?

הוסף שאלה
Don Moss
27/11/2011 15:23:39

היי
שאלה לי, האם יש תוספי תזונה מומלצים והאם שימוש בהם מומלץ באופן כללי או עדיף לדבוק בשיטות המסורתיות של הרזיה?

תזונה נכונה

ניקה גלור
28/11/2011 02:12:26

כאשר נכנסים לתהליך הרזיה ... הרעיון הוא ליצור תהליך שילווה אותנו לתמיד כדי שנוכל לשמור על אותו משקל גוף הרצוי לנו.
התהליך אמור להיות טבעי, פשוט, זמין, נוח ומהנה ומכאן יוצאת אליך תשובתי תוספי תזונה הן תוסף הם מיועדים לסייע כאשר אנו לא עובדים נכון ובקורולציה עם הצרכים הטבעיים שלנו.
כאשר התזונה שלנו נכונה וטבעית בהבנות שלי אין סיבה להוסיף בחזקת כל המוסיף גורע...

* התשובות אינם מהוות יעוץ רפואי.
Don Moss
27/11/2011 15:23:30

היי
שאלה לי, האם יש תוספי תזונה מומלצים והאם שימוש בהם מומלץ באופן כללי או עדיף לדבוק בשיטות המסורתיות של הרזיה?

תזונה נכונה

רויטל הללי
08/09/2011 15:41:05

איך זה עובד?

ניקה גלור
15/09/2011 15:03:24

הרזיה ללא דיאטה כשמה כן היא להרזות ללא שיעבוד לדיאטה
הרעיון הוא להגיע לאיזון בין הצורך הנפשי שלנו לצורך הפיזי שלנו
כמו שהיינו תינוקות וידענו מתי אנחנו רעבים מתי לא ומעבר לכך מה אנחנו באמת צריכים מהמזון שלנו
המנגנון הזה קיים בנו ויש דרך להגיע אליו שוב ולאפשר לו לשרת אותנו וכך לצאת לחופש לתמיד

בהצלחה לך
ניקה גלור
לבקש... לרצות... השביל נפתח... המסלול מתהווה

* התשובות אינם מהוות יעוץ רפואי.
הרשמה למועדון חברים:
שתף -
הוסף למעודפים שתף ב google שתף ב LinkedIn שתף בטוויטר שתף בפייסבוק שלח לחבר Add this
תרגום -  עברית | אנגלית | צרפתית | ערבית | רוסית