ניקה גלור

מרכז:אור יהודהבני ברקבת יםגבעת השלושהגבעת שמואלגבעתייםגני תקווהחולוןיהודיפוקרית אונוראשון לציוןרמת גןתל אביבגנותנחשוניםנס ציונהפתח תקווה
השרון:אבן יהודהאודיםבורגתהבית יהושועבית ינאיבני ציוןבצרהגעשהוד השרוןהרצליההרצליה פיתוחכפר הסכפר הרו"אהכפר ויתקיןכפר יונהכפר סבאכפר שמריהוכפר חרותנתניהעמק חפרקדימהקיבוץ איילרמת הכובשרמת השרוןרעננהשפייםעינתחדרהאור עקיבאביתן אהרוןבני דרורגליל יםהעוגןחורשיםמושב חרותרשפוןתל מונד
בריאות הנפש:NLPדימיון מודרךחשיבה חיוביתמודעות עצמיתפסיכודרמהפענוח חלומותקבוצות תמיכהתת מודע
טיפולים אנרגטיים:איזון אנרגטיאיזון אלקטרומגנטי - E.F.Tריפוי אנרגטישחזור גלגוליםתקשור
טיפולי בריאות:דיאטה
טיפולים בתנועה:
מיסטיקה:מיסטיקהפענוח חלומותשחזור גלגוליםתקשורתת מודע

אודותינו

כמי שמאמינה כי ברוב האתגרים הניצבים בפנינו - זוגיות, קריירה, בעיות משקל, בעיות נפשיות, אלרגיות, מחלות, פחדים וכיוצ"ב קיימת רמה מסוימת של מעורבות פנימית שלנו ביצירתם ומכאן הדרך לפתרונם עוברת אף היא במסלול דומה. מרבית האתגרים הללו מהווים עבורנו גורם מעכב ומפריע להשגת השאיפות והצרכים שלנו ובדר"כ מלווים אותנו שנים, על מנת לפתור ולשחרר את אותם גורמים מעכבים.

אני מציעה לך, טיפול יצירתי וחוויתי, קצר מועד ופרקטי העומד במבחן המציאות. הטיפול מבוסס על הידע הקיים במוחנו שבעזרתו ניתן לשחרר ולפתור את אותם גורמים המעכבים את חיינו. במהלך חיינו אנחנו מתעדים במוחנו בתת מודע שלנו את כל ההתרחשויות בחיינו ויתרה מכך ידוע מתוך מחקרים שנעשו כי מוחנו הינו יחידה חכמה שאנו משתמשים באחוזים נמוכים ממנה.

לאורך השנים חוויתי לא מעט אתגרים הן אישיים והן של מטופלים שעזרו לי להבין כי הפתרון הטוב ביותר לבעיות ולקשיים שאנו חווים נמצא בתוכנו, בתוך התת מודע שלנו, והוסיפו להבנתי את העוצמות ויכולות של האדם לרפא את עצמו מתוך חיבור לידע הקיים בו. גיליתי כי הידע הקיים במוחנו מאפשר לנו להגיע לפתרונות המתאימים לנו באופן מושלם.
משתי סיבות עיקריות:
* אנחנו מכירים את עצמנו יותר מכל אדם אחר.
* כאשר הבעיה נוצרה מתוכנו אנו יכולים באותה מידה ליצור את הפתרון.

בנוסף לכל האמור לעיל בשיטת טיפול זו הדרך למציאת הפתרון לבעיה ספציפית מתוכנו מחזקת אותנו ומוסיפה לארגז הכלים שלנו מיומנויות וידע איך להתמודד עם אתגרים עתידיים. בשלב זה אפשר שתעלה בך השאלה אם הפתרונות נמצאים רובם ככולם בתוכי למה עלי לפנות לגורם מקצועי?

התשובה לכך היא הכלים הדרושים להגיע לאותו מידע שקיים בך. הדרך להגיע לאותו מידע שקיים בך באופן המדויק והנכון ביותר ולהביאו למודע הינה באמצעות טכניקה ייחודית המשלבת ארבעה תחומי ידע שונים המשלימים אחד את השני והם:
* N.L.P
* דמיון מודרך.
* שחזור גלגולים (גלגולי נשמות).
* תקשור.

ההתמחות אישית שלי בכל אחד מהם ובשילוב בניהם הוא המאפיין והמייחד את עבודתי, מאפשר לי להגיע יחד עם מטופלי לאותו מידע יקר ערך הקיים בתוכם ומאפשר להם את הדרך החוצה מתוך המנגנון שיצר את אותה סיטואציה שם מתקיימים אותם פתרונות ייחודיים, יצירתיים וברי ביצוע, יחד עם מידע העומד במבחן המציאות קרי שמתקיימת תוצאה פרקטית, מוחשית וישימה באופן מהיר בחיי היום יום שלך:

* בפתרון ממוקד ומהיר של הקושי לפניו הינך נמצא/ת.
* בזיהוי כוחותיך והפנייתם לתהליך החלמה/פתרון.
* בשינוי דפוסי התנהגות והרגלים שיקדמו אותך לעבר השינוי הרצוי לך.
* ברכישת כלים להתמודדות עם המכשולים העומדים בדרכך.
* בקבלת החלטות מורכבות.
* בטיפול בפחדים/פוביות.
* בטיפול בטראומה מהעבר המשפיעה על חייך בהווה
* בקבלת תמיכה והכלה מקצועיים.

שמי גלור ניקה
מטפלת מוסמכת בכירה בדמיון מודרך ו- N.L.P
בעלת תואר בינ"ל N.L.P Master Practitioner
NLP-הינה שיטה טפולית חדשנית ומהפכנית המבוססת על חקר המוח
מתמחה ב:
‎Time Line Therapy ו- NEW CODE של מייסד ה- N.L.P ג'ון גרינדר
בוגרת התכנית התלת שנתית באוניברסיטת בר-אילן
תרפיסטית מוסמכת בגלגולי נשמות והחיים בין הגלגולים בממדיים השונים
מתקשרת.
עוסקת בטיפול פרטני, הנחיית סדנאות והרצאות